Merrylock AEG Jaguar Juki Silver Reed Janome PFAFF Singer Toyota Siruba Husqvarna Rubina Brother ŁUCZNIK   
Ražotāji
 
Salidzini cenas portatīvajiem datoriem 359 Latvijas interneta veikalos.Salidzini cenas portatīvajiem datoriem 359 Latvijas interneta veikalos.
Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas
tukšs
 
Valūta
 

Saistību atruna

1. Iepirkšanās kārtību interneta veikalā bu.lv nosaka LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 207"Noteikumi par distances līgumu".

2. Saistību atruna ir saistoša jebkuram interneta veikala bu.lv lietotājam un ir spēkā, veicot pasūtījumu jebkurā veidā –reģistrējoties mājas lapā un aizpildot pasūtījuma formu, e-pastu vai faksu.

3. Reģistrējoties bu.lv mājas lapā, klients apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai bu.lv varētu izpildīt klienta pasūtījumu un preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām.

4. Aizpildot pasūtījuma formu bu.lv mājas lapā, klients piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti tikai un vienīgi ar klienta reģistrāciju un pasūtījuma apstrādi.

5. Norēķināšanās bu.lv veikalā iespējama gan LVL, gan EUR. Izvēloties EUR, preces cena tiks aprēķināta pēc aktuālās dienas Latvijas Bankas valūtas kursa.

6. bu.lv patur tiesības nepiegādāt preci, ja klients nav veicis preces apmaksu.

7. Cenas un preču piedāvājums bu.lv veikalā var tikt mainīti bez brīdinājuma.

8. Bu.lv ievietoto un redzamo preču cenām, aprakstiem un attēliem ir informatīvs raksturs. Preču parametri vai komplektācija var tikt mainīti, saskaņā ar ražotāju noteiktām izmaiņām.

9. Jebkura informācijas pārpublicēšana bez atsauces uz bu.lv stingri aizliegta.